This is an old website! The current one is here: gdakon.org

Proces rejestracjiJako że rejestracja na Gdakon 2022 ruszy wkrótce, przygotowaliśmy następujące informacje i porady na temat procesu rejestracji. W porównaniu z latami poprzednimi nastąpiły pewne zmiany, więc prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami nawet jeśli zapisywaliście się na poprzednie edycje.

Nie będzie hotelu rezerwowego, wszyscy uczestnicy muszą zarezerwować pokój w Hotelu Novotel. Jeżeli chcesz się zarejestrować i opłacić wejściówkę bez rezerwacji pokoju, prosimy poczekać na dodatkowe informacje - liczba takich miejsc będzie mocno ograniczona (ok. 15).

 

 1. Po otwarciu rejestracji prosimy udać się na adres https://2022.gdakon.org/Account/Create, uzupełnić wymagane pola i poczekać na potwierdzenie.
  • Prosimy nie używać znaków specjalnych przy rejestracji, w przeciwnym wypadku walidacja formularza może zakończyć się niepowodzeniem.
  • Prosimy upewnić się, że dane (data urodzenia, e-mail) są poprawne. Użycie widocznie fałszywych danych (imię, nazwisko) będzie skutkować anulowaniem rejestracji.
 2. Kiedy twoje konto zostanie aktywowane, prosimy wybrać rodzaj uczestnictwa i dokonać wpłaty: https://2022.gdakon.org/Account/Confees.
  • Wspieramy wpłaty automatyczne przez transferuj.pl lub PayPal. Jeśli chcesz zapłacić przelewem tradycyjnym, wpłata zostanie zaksięgowana dopiero następnego dnia roboczego.
 3. Kiedy system potwierdzi opłatę, należy wybrać pokój: https://2022.gdakon.org/Account/Rooms.
  • Opcje wcześniejszego przyjazdu i późniejszego wyjazdu mogą być niedostępne, w zależności od naszego postępu w załatwianiu hotelowych formalności.
  • Jeśli nie ma dostępnych pokojów, prosimy sprawdzić później, niektórzy mogą przenieść się do innych pokojów ze znajomymi. Jest też ostateczny termin zapłaty za pokoje, po przekroczeniu którego rezerwacja będzie anulowana i pokój będzie znów dostępny.
 4. Po wybraniu pokoju należy dokonać opłaty hotelowej, kwotę której i konto do wpłaty można sprawdzić tutaj: https://2022.gdakon.org/Account/Confees/#payment-section (prawa kolumna).
  • Płatności należy dokonać w przeciągu 14 dni, inaczej rezerwacja zostanie anulowana.

 

Podczas natłoku rezerwacyjnego będziemy aktywować po 10 kont co 2 minuty, jest więc wystarczająco czasu na dokonanie pierwszej wpłaty i znalezienie pokoju.

 

W razie pytań nasz zespół będzie dostępny na Telegramie: https://t.me/Gdakon. Chętnie pomożemy w przypadku wszelkich problemów; wiemy, że czas rejestracji jest stresujący, szczególnie jeśli chcecie zarezerwować miejsce w hotelu. Z tego względu, oraz z racji naszych doświadczeń z lat poprzednich nie będziemy tolerować żadnych obelg ze strony osób, którym nie udało się zarezerwować pokoju. Rozumiemy waszą frustrację i postaramy się udzielić wszelkiej pomocy w znalezieniu pokoju.