This is an old website! The current one is here: gdakon.org

Ważna informacja na temat płatności PayPalZ powodów problemów technicznych z naszym kontem PayPal, w dniu rejestracji nie będzie możliwa płatności przez tę platformę (w tym płatność kartami kredytowymi).

W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić limit aktywacji kont w pierwszych dniach rejestracji:

1. Pierwszy dzień otwarcia rejestracji (sobota 9.10, godz. 20:00) otwieramy rejestrację i aktywujemy pierwsze 200 kont - w tempie 10 kont, co dwie minuty,
2. Drugi dzień (w niedzielę 10.10, godz. 20:00) aktywujemy tyle kont, ile pozostanie wolnych miejsc w hotelu - w tempie 10 kont, co dwie minuty,
3. Trzeci dzień (poniedziałek 11.10, godz. 20:00) aktywujemy wszystkie pozostałe konta.

Na celu ma to umożliwienie rejestracji osobom, które nie mają możliwości płatności poprzez platformę Tpay, i muszą wykonać standardowy przelew bankowy. W przypadku takich osób wpłaty będą księgowane poprzez potwierdzenia przelewu (SEPA lub poprzez pośredników, np. TransferWise) - po jego wysłaniu do @Lemurr lub na pawel.butylinski@gdakon.pl będzie możliwe wybranie pokoju (podobnie jak w zeszłych latach).

Przypominamy również, że wciąż istnieje możliwość blokady pokoju hasłem po wybraniu dowolnej opcji sponsorskiej - w takim wypadku współlokator może zarejestrować się później, podając zdefiniowane przez sponsora hasło. Prosimy jednak wszystkich uczestników o nie zajmowanie miejsc w pokojach osób, których nie znacie bez wcześniejszego zapytania.

Przepraszamy za utrudnienia. Jesteśmy w trakcie negocjacji z innymi pośrednikami płatności umożliwiającymi płatność kartami, jednak nie uda nam się tego zintegrować przed otwarciem rejestracji.