This is an old website! The current one is here: gdakon.org

Sytuacja epidemiologiczna

 

Wymóg szczepienia 

Na chwile obecną, isnieją pewne obostrzenia związane z imprezami masowymi i zakwaterowaniem w Polsce. Jednakże ograniczenia nałożone na hotele i inne obiekty nie dotyczą osób zaszczepionych. W związku z tym jak bardzo dynamiczna jest ta sytuacja, zdecydowaliśmy, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie, jeżeli tylko osoby, które są lub będą w pełni zaszczepione przed rozpoczęciem konwentu, będą dopuszczone do rezerwacji pokoju oraz wstępu na teren hotelu.

Nie będziemy kontrolować szczepień w momencie rejestracji na stronie - w wypadku gdy jeżeli ktoś ma zaplanowane szczepienie po rejestracji, a przed konwentem.

To, czy będziemy musieli sprawdzać dowód szczepienia, czy też negatywny test antygenowy będzie zależało od przepisów wprowadzonych przed rozpoczęciem konwentu, a my będziemy zobowiązani do egzekwowania tych przepisów. Jeżeli nie jesteś w stanie zaszczepić się przed konwentem z jakiegokolwiek powodu, powinnieneś poczekać z udziałem w Gdakonie. Prosimy również o nie rejestrowanie się, jeżeli wiesz, że nie będziesz zaszczepiony, ale będziesz próbował wziąć udział w konwencie, ponieważ nie zostaniesz wpuszczony na teren hotelu ani nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.

Tak więc krótko mówiąc, jeśli przed konwentem przepisy oraz kierownictwo hotelu zezwolą, będziemy rówież akceptować inne dokumenty. Jednakże na tą chwile jesteśmy zobowiązani do wymagania certyfikatów szczepienia.

Hotel

Na tą chwile hotel wymaga od nas sprawdzania certyfikatów szczepień każdej osoby przebywającej na teren obiektu. Będzie się to odbywało podczas rejestracji na miejscu. Oznacza to, że odebranie kluczy do pokoju nie będzie możliwe, jeśli nie spełnisz tego wymagania.

Zmiany w ograniczeniach

Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany odnośnie ograniczeń, niezwłocznie poinformujemy Was na naszym Twitterze lub Telegramie. Tuż przed konwentem wyślemy e-maile z aktualnymi wymaganiamu dotyczącymi rejestracji i dokończenia rezerwacji w hotelu.